فاجعه جنسی

آمار تکان دهنده روابط نامشروع جنسی

به گزارش آفتاب به نقل از اقتصادنیوز،مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، گزارشی را منتشر کرده که در آن به آمارهای قابل توجهی در مورد مسائل و روابط جنسی ایرانیان شده است.بر اساس این گزارش،در سال تحصیلی 1386 – 1387 از 141 هزار دانش‌آموز (دختر و پسر) دوره متوسطه بیش از 11 هزار نفر دچار خودارضایی بودند.همچنین در این سال تحصیلی 17.5 درصد دانش‌آموزان مورد بررسی همجنسگرا بوده‌اند.بر این اساس از جامعه آماری 1610 دانش‌آموز در سال 1387 معادل 30 درصد این افراد با جنس مخالف رابطه غیرمجاز داشته‌اند.طبق این گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس در سال 1388 سن روسپیگری بالای 30 سال بوده اما اکنون سن روسپیگری به 15 سال به بالا رسیده است.

همچنین در این گزارش به تحقیقات دانشگاه شهید بهشتی اشاره شده که در مورد آمار روسپیگری است.در این تحقیق ذکر شده است که آمار روسپیگری بین زنان متاهل بیشتر از مجردهاست و ۱۱درصد روسپیان شهر تهران با اطلاع همسرانشان دست به روسپیگری می‌زنند.

همچنین در گزارش آمده است که بر اساس آمارهای موجود،هم اکنون بالغ بر 1/5 میلیون نفر زن بیوه و مطلقه در کشور وجود دارد و روزانه نیز ۱۶۰ نفر به این آمار اضافه می‌شود.از سوی دیگر حدود 14/5 میلیون نفر دختر نیز وجود دارند که هنوز ازدواج نکرده‌اند.

 

/ 2 نظر / 17 بازدید
غیر از مغضوب علیهم

چند وقت نبودم یعنی خیلی وقت از مودیانوی فرانسوی که چند کتاب به فارسی برگردان شده. مثل "تصادف شبانه" و "افق" که هردو فضا و تم مشابه و خطی دارن. گیلمور هم که با رمان "شبی عالی برای سفر به چین" برنده کتاب سال ملی کانادا شد. هرچچند روایت براش مهمه اما جنبه های ابزورد خیلی شدیدتری داره.

فاطمه

سلام.. تقریبا تمامی متونی که اینجا خوندم دغدغه ذهنیم بوده همیشه. خیلی خوب و ممنون. اینکه سایه غول فیسبوک تا کجا توی دنیا سایه بندازه مهم نیست..مهم اینه که شما به رسالت کوچک خودتون ادامه بدید تا اگرجایی کسی مثه من از سیاه و سفید روزگار و صحنه نمایش آدما خسته شد اومد تو مجاز..چهار تا..نه!همون یکی هم متن خوبی مثه مال شما رو بخونه..