اجرتون با سید الشهدا؟!!

اجرتون با سید الشهدا؟!!!

 روزنامه دنیای اقتصاد در صفحه 3 ویژه نامه روزانه 22 دی ماه خود گزارشی را با عنوان" گرانی در عزا" در خصوص گرانی برخی کالاها و خدمات در ماه محرم به چاپ رسانده بود.در بخشی از این مطلب ضمن تقسیم بندی مداحان به 3 دسته: مبتدی،نیمه حرفه ای و حرفه ای در خصوص گروه آخر گفته بود:"اینها همان مداح های بنام و شناخته شده ای هستند که همیشه سی دی های صدای آنها در حال خرید و فروش است." و در ادامه دستمزد آنها را برای هر جلسه(که حتی شاید کمتر از یک ساعت باشد)بین 100 تا 500 هزار تومان ذکر کرده بود.

واقعاً نمی دانم  چطور ممکن است نهایتاً 2 ساعت صحبت درباره چنین رویداد و چنین  انسانهای مقدسی دستمزدی برابر یا حتی بالاتر از حقوق ماهانه بسیاری از کارمندان و کارگران داشته باشد؟ آیا فردی که در حین نوحه خوانی اش شاید بارها به مردم بگوید: اجرتان با سید الشهدا، اجر خودش را هم در آخرت و از سید الشهدا می خواهد یا روی زمین واز بند گان خدا؟!!!

 

/ 18 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امير

از اين كه حقير را لينك داديد ممنون

فروغ

سلام ممنون که به وبلاگ من سر زدید و سپاس از حسن نظرتان نسبت به مطالب وبلاگ در مورد سوالی که فرموده بودید آن پست از اشعار خودم میباشد. موفق باشید.

سوداگر

محمدرضای عزيز ممنونم که به سرای کوچک من قدم گذاشتيد. خوشحالم که مخاطبی مثل شما٬ با درک بالا دارم. شما از معدود عزيزانی بوديد که تونستيد شعر آرش کمانگير رو از لابلای لاطائلات من بيرون بکشيد. خوشحال ميشم اگر با هم تبادل ژيوند داشته باشيم. يا حق. يا علی.

امير

قصد شوخی نداشتم استاد ارادتمنديم

سوداگر

سلام دوباره من منظورم پيوند بود که با توجه با ويرايشگر بلاگ شما٬‌اشتباه شد. بهتون لينک دادم٬‌خوشحال ميشم از تبادل لينک با شما بزرگوار.

ارميا

با سلام خدمت شما دوست و استاد ارزشمند مطلبتون خيلی جالب بود خوشم آمد . اجرتون با آقا امام حسين (ع) استاد يه سر بزن خوشحالم می شم.

سيروس

سلام! جانا سخن از زبان ما می گويی . يک مطلب نوشتم با عنوان انواع مسلمانها . بخوان ببين اين حضرات که ذکر کردی جزء کدام دسته قرار می گيرند . هر چند حتم دارم انتخابت از رديف سوم بالاتر نخواهد رفت .

تشفشان

با سلام حسین (ع) بیشتر از آب ،تشنه لبیک بود ،افسوس که به جای افکارش زخمهای تنش را نشانمان دادند و بزرگترین دردش را بی آبی نامیدند. دکتر شریعتی