المپیک و تماشاگران تلویزیون ایران

گزارش صدای آلمان از المپیک و تماشاگران ایرانی

 

http://www.dw-world.de/dw/article/0,2144,3564512,00.html

/ 14 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرتضی

استاد بزرگوار جناب آقای فهمیزی با سلام و احترام مطالب جالب شما را در مورد گزارش صدای آلمان از المپیک و تماشاگران ایرانی و حسین رضا زاده خواندم مطالب جالبی بود. وبلاگ بنده هم به روز شده فکر کنم چند ماه باشد که به وبلاگ بنده سر نزدید ما را از نظرات کارشناسان خود بی بهر نگذارید.

چشمه مهتاب

اون سوال تیتر یکی از پست هام بود. دیدی نمیای منو بخونی

شقایق

با تشکر از اطلاع رسانی های جالب وبلاگتون استاد سبز باشید[گل]

امید

به رسم ادب به شما سر زدم نبودید نوشتم بد قول

شادمهر

سلام استاد عزیز بی نهایت ممنونم از نظر کارشناسانه و درستتون. از روزی که این رشته رو انتخاب کردم نیت و قصدم همین بود وهست،و راه درستم روزنامه اس،اما تا حالا 5 مقاله ورزشی(و نه حتی سیاسی) با همون شیوه نوشتم و واسه روزنامه ها فرستادم ولی دریغ که تاب همون مختصرم نداشتن،خیلی متاسفم که بگم شجاعت تو این حرفه مرده. باز هم منتظر نظراتتون هستم. با احترام.

قنبر حاجي وند

با سلام هر چند دیر هنگام است ، منتهی انتخابتان را تبریک می گویم . به امید همکاری و ارتباطات بیشتر پایدار و سربلند باشید .

خودم

سلام من مانده ام نشان دادن المپیک به صورت کامل چه اشکالی داره وقتی همه با ماهواره و اینترنت امکان دیدنش رو دارند چه بهتر که تلویزیون هم این سانسور بازی ها رو کنار بذاره!

سحربانو

سلام برادر جان کجایی ؟ نیستی نگران شدم به هر حال هم مطلب و خوندم هم زودتر باید اینجا در حضور همگان انتخاب شایسته شما رو تبریک می گفتم اما خب منم رو به راه نبودم و نیستم ای بابا این روزا کی رو به راهه ؟

پارس بانو

گرچه اتفاقی وبلاگتون رو یافتم گرچه شما هیچ وقت از بنده خوشتون نمی اومد ! که هیچ .. بدتون هم می اومد !! گرچه بعد از اون نمرات به یاد ماندنی! در آن شهر بی آب و علف اراک ، مدتهاست که ندیدمتون .. اما باز همه اینها دلیل نمیشه که از دیدن وبلاگتون خوشحال نشم و نپرسم که : استاد عزیز چرا وب شما عنوان نداره؟ و از داشتن یک لوگوی زیبا هم محرومه ؟ ... امیدوارم همیشه پایدار باشید جناب فهمیزی