/ 14 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
انجمن علمی ارتباطات اراک

"صمیمانه ترین تبریکات خودمان را به مناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی تقدیمتان می داریم." موفق،پیروز و سربلند باشید

اسماعیل آزادی

مطلب خوبی بود واقعا با شکوه است. نوروز شما پیروز هم کوچک وهم بزرگ

محمد حسین آسایش

سلام محمدرضا جان پژوهش زیبایی درباب نوروز بود .فرارسیدن بهار و نوروزباستانی برتو و همسر گرامی ات خجسته باد [گل]

رویا عجمی

این روز را متبرک می دانیم و اینگونه در می یابیم آن را همچون فرصتی دیگر برای رشد, دیدن, دانستن و بودن. با آرزوی لحظاتی نو به نو همچون عید. نوروز مبارک.

مرجان ربیعی

سلام استاد سال نو مبارک.امیدوارم که سال خوبی داشته باشید.

گل گندم

سلام بار دیگر وجودم سرشار از غرور بود که نویسنده مقاله های چاپ شده در روزنامه های اعتماد ملی و... می شناسم و افتخار شاگردی ایشان را دارم اینقدر خوشحال بودم که همه را به خواندن ان مطالب تشویق می کردم امشب دومین شب سال 87 مثل گذشته در وبلاگ ها جستجو می کردم و بر حسب تصادف و نه عادت همیشگی لینک دوستان وبلاگ آقازاده را نگاه می کردم یک لحظه بغض کردم و به یاد اوردم که ما چه کسی را از دست دادیم. استاد محترم جناب آقای محمد رضا فهمیزی بار دیگر از طرف همه دانشجویان ارتباطات دانشگاه آزاد اراک از شما به خاطر بی لیاقتی و بی تجربگی پوزش می خواهم . ارادتمند...

ویروس

هر كجا هستم ، باشم ، // آسمان مال من است .// پنجره ، فكر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است .// چه اهمیت دارد // گاه اگر می رویند // قارچ های غربت ؟ == سهراب سلام. امیدوارم خوب باشی. سال نو مبارک، نوروز 87 مبارک. عیدت مبارک. عید خوبی داشته باشی و امسال برات خوب باشه.

سایه

سلام و سال نو مبارک. من دوستای خوبو هرگز فراموش نمیکنم.امیدوارم حالت بهتر باشه.مثل اینکه توی نوشتن بعضی مطالب پیش دستی میکنی چون من هم میخواستم مطلبی با این عنوان بنویسم. الان وقت ندارم بعد بازم میام. موفق باشی.

فروغ

سلام دوست عزیز[گل][لبخند] سال نو مبارک[گل]

آتشفشان

با سلام من از ایرانیان فرهنگ دوست خوشم می آید شما نیز به گمانم از این قاعده جدا نیستید شاد و سر بلند باشید.